DOMY SZKIELETOWE MOŻNA POSTAWIĆ W CIĄGU KILKU MIESIĘCY NIEZALEŻNIE OD WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH


Niewątpliwą zaletą proponowanych przez nas rozwiązań jest możliwość budowy o każdej porze roku, a także stosunkowo niska cena.

Domy szkieletowe można postawić w ciągu kilku miesięcy niezależnie od warunków atmosferycznych – jedynie postawienie fundamentów powinno odbyć się podczas dodatnich temperatur powietrza. Pozostałe prace można wykonywać zarówno latem, jak i zimą.

Prawie nie mamy tutaj do czynienia z mokrymi pracami, stropy wykonywane są z belek drewnianych, a to oznacza, że nie trzeba robić dłuższych przerw technologicznych związanych na przykład z wiązaniem betonu (jak to ma miejsce w przypadku budynków stawianych tradycyjną metodą murowaną). To idealna propozycja dla każdego, komu zależy na szybkiej budowie.


OFERUJEMY PAŃSTWU BUDOWĘ DOMÓW SZKIELETOWYCH Z WYSOKIEJ JAKOŚCI DREWNA.


To nie tylko doskonałe walory estetyczne, ale i trwała konstrukcja, naturalne, bezpieczne dla zdrowia i środowiska surowce, tania instalacja grzewcza, łatwa regulacja temperatury w pomieszczeniach (konstrukcja szkieletowa szybko się wychładza oraz nagrzewa) i nie tylko. To także dowolność wykończenia – ściany zewnętrzne mogą zostać pokryte zarówno deskami elewacyjnymi, jak i tynkiem na zbrojącej siatce.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom budowę konstrukcji szkieletowych według wielu ciekawych projektów, także z uwzględnieniem propozycji oraz projektów klienta. Zapewniamy nie tylko krótki czas realizacji, ale też niskie ceny. Jeśli chcą Państwo poznać nasze projekty, zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią. Jeśli nie znajdą Państwo wśród nich propozycji dla siebie, z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania i zaproponujemy atrakcyjne warunki cenowe. Razem stworzymy piękny, przytulny, ciepły, energooszczędny dom szkieletowy, który będzie stanowić odzwierciedlenie Państwa marzeń o własnych czterech kątach.


PODEJMUJEMY SIĘ BUDOWY DOMÓW SZKIELETOWYCH NA TERENIE WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO, MAZOWIECKIEGO, WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO ... ale nie tylko.


Z przyjemnością spełnimy marzenia o idealnym domu także klientów innych regionów Polski, jak i poza granicami kraju. Produkcja naszych domów w systemie technologii szkieletowej oparta jest na nowoczesnej, ekonomicznej i sprawdzonej w wielu krajach technologii lekkiego budownictwa drewnianego (szkielet).


Oferujemy następujący zakres robót przy zamawianiu domów szkieletowych:


 1. Drewniana konstrukcja domów.
 2. Okładzina zewnętrzna.
 3. Stolarka okienna i drzwiowa.
 4. Podłogi technologiczne poddasza.
 5. Pełne deskowanie dachu.
 6. Szkielet wykonany z drewna konstrukcyjnego pełnego (świerkowego lub sosnowego), suszonego komorowo, o wilgotności 16%-18%. Drewno o grubości 60 mm i szerokości 140 mm jest czterostronnie strugane.
 7. Przestrzeń pomiędzy obustronnie ryglującą warstwą z płyt OSB wypełniona jest wełną mineralną.
 8. Łączna grubość ściany zewnętrznej - ok. 285 mm.

       9.Ocieplenie zewnętrznej powierzchni ścian wełna mineralna twarda.


Warstwy ścian zewnętrznych od zewnątrz do wewnątrz:


 1. Siatka z włókna szklanego zatopiona w kleju 4-6mm.
 2. Płyta wełna mineralna mocowana 100 mm (wełna twarda).
 3. Klej 4-6mm.
 4. Płyta OSB 12mm.
 5. Konstrukcja drewniana 140mm.
 6. Wełna mineralna wypełniająca konstrukcję 150mm.
 7. Paroizolacja.
 8. Płyta OSB 12mm.
 9. Płyta kartonowo-gipsowa 12,5mm.


Warstwy ścian wewnętrznych:


 1. Płyta kartonowo-gipsowa 12,5mm.
 2. Płyta OSB 12mm.
 3. Konstrukcja drewniana 140mm.
 4. Wełna mineralna 150mm.
 5. Płyta OSB 12mm.
 6. Płyta kartonowo-gipsowa 12,5mm ognioodporny.


Konstrukcja stropu pomiędzy kondygnacjami użytkowymi:


 1. Płyta OSB 12mm. Konstrukcja drewniana 200mm.
 2. Wełna mineralna 200mm.
 3. Płyta OSB 2 x 12mm układana na przemian.


Konstrukcja stropu poddasza użytkowego:


 1. Paraizolacja.
 2. Wełna mineralna uzupełniająca przestrzeń pomiędzy belkami konstrukcyjnymi dachu 150mm.
 3. Folia wiatr izolacyjna
 4. Pełne deskowanie dachu 25mm - kontr-łaty, łaty blachodachówka.                                                                                                                                                                                                                                                             Montaż domu do stanu surowego zamkniętego trwa ok. 10-14 dni.