OŚRODKI WCZASOWE I DOMKI LETNISKOWE


Drewniany domek na działce rekreacyjnej blisko jeziora lub gór staje się ucieleśnieniem wymarzonego urlopu. Chcąc spełniać marzenia naszych klientów stawiamy je niezwykle szybko z dbałością o najmniejsze detale. Wykorzystywane przez nas materiały i surowce pozwalają nam tworzyć domki letniskowe oraz całe ośrodki wczasowe wpisujące się w panujący dookoła krajobraz.

Dla osób prywatnych i firm Niezależnie od tego, czy chcą Państwo wnieść na swojej działce domek letniskowy, czy reprezentują Państwo firmę planującą stworzyć cały kompleks wypoczynkowy – zapraszamy do współpracy.

Wykorzystujemy drewno skandynawskie, odpowiednio wysuszone i zaimpregnowane oraz zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi, ogniem, wilgocią, czy powstawaniem grzybów.

Dzięki temu można stworzyć w pełni bezpieczne, spełniające najbardziej restrykcyjne wymogi BHP oraz PPOŻ budynki.

Będą one w pełni przystosowane do przyjmowania imponującej liczby urlopowiczów. Ponadto, oferujemy projekty, które umożliwiają wzniesienie domków letniskowych i ośrodków wczasowych niezwykle funkcjonalnych i designerskich.

Dzięki temu wzniesiony budynek pozwoli na przechowywanie w jego wnętrzu wszystkich niezbędnych w trakcie urlopu rzeczy, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej przestronności pomieszczeń.

Z kolei o wizualność całej konstrukcji zadba wyselekcjonowane drewno, które wśród nadmorskich lub górskich krajobrazów prezentuje się fenomenalnie. Wśród proponowanych przez naszą firmę domków letniskowych i ośrodków wczasowych znajdą Państwo projekty przewidujące stworzenie dużego balkonu lub tarasu.

Poranna kawa lub wieczorny relaks w takim miejscu z pewnością wpisze się na stałe w wakacyjny urlop. Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby prywatne, jak i firmy chcące stworzyć ośrodek wczasowy lub cały kompleks wypoczynkowy.

Bazujemy na projektach umożliwiających wzniesienie szeregu powtarzalnych budynków, dzięki czemu prowadzona przez Państwa działalność będzie się charakteryzować drewnianymi domkami letniskowymi utrzymanymi w tej samej kolorystyce i stylu architektonicznym.