Chcesz wiedzieć więcej? Zatem...

Informacje firmowe

Poznajmy się bliżej

Własny dom to nie tylko kosztowne życiowe marzenie, ale również inwestycja na przyszłość, od której zależy jakość Twojego życia.

A gdybyśmy Ci powiedzieli, że możemy wybudować dla Ciebie dokładnie taki dom, o jakim marzysz? Solidny, wygodny, ekonomiczny i ekologiczny. Właśnie tym zajmujemy się na co dzień. Urzeczywistniamy plany i marzenia naszych klientów.

Kim jesteśmy?

Tworzymy firmę zajmującą się kompleksową budową domów drewnianych w systemie kanadyjskim - w technologii szkieletowej. Doświadczenie zdobywaliśmy w Szwecji i Norwegii, gdzie od xxx lat specjalizujemy się w projektowaniu i budowie obiektów mieszkalnych i użytkowych z drewna. Teraz chcemy, by również klienci z Polski mieli szansę mieszkać w nowoczesnych, ciepłych i energooszczędnych domach.

Wszystkim zajmujemy się sami – nie zatrudniamy podwykonawców. W naszym zespole pracują projektanci, inżynierowie, budowlańcy i inni fachowcy. Importujemy najlepszej jakości surowce z krajów skandynawskich. Oprócz domów mieszkalnych, oferujemy również domki letniskowe oraz  hale do 30 metrów szerokości.

Rozwiewamy wątpliwości

Niektórzy klienci z Polski wciąż nieufnie podchodzą do budowy domów z drewna. Też do nich należysz? Niesłusznie. Umów się z nami na spotkanie, a przedstawimy Ci liczne korzyści wynikające z budowy domu w technologii szkieletowej. Nie tylko finansowe, ale również jakościowe. Przekonamy Cię, że dom z drewna równa się wyższemu standardowi życia. .

Masz wybór

Proponujemy dwa rozwiązania. Albo przekażemy Ci inwestycję w stanie deweloperskim i we własnym zakresie zajmiesz się jej wykończeniem. Albo zrealizujemy projekt „pod klucz”, czyli oddamy Ci dom gotowy do zamieszkania od zaraz.

Realizacja przez cały rok

Dzięki zastosowaniu tak zwanej "suchej technologii", warunki atmosferyczne (pory roku) nie stanowią dla nas przeszkody. Bez względu na wszystko, przez cały czas działamy zgodnie z ustalonym wcześniejszym planem

Projekt w cenie

Wykonanie projektu może pochłonąć mnóstwo czasu, nerwów i znaczną część budżetu przeznaczonego na budowę domu. My chcemy ułatwić Ci życie. Dysponujemy dziesiątkami gotowych projektów. Jeśli masz konkretne oczekiwania, pomożemy w wykonaniu nowego, indywidualnego projektu. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz – projekt domu jest u nas zawsze w cenie inwestycji.

Bezpłatny kosztorys

Jeśli interesuje Cię to, ile może kosztować Twój dom, zapytaj nas o wycenę. Prześlemy Ci kosztorys, który do niczego nie zobowiązuje.

Budujemy
z natury drewniane domy

ul. Warszawska 127/32
82-300 Elbląg
woj. warmińsko-mazurskie

NIP: 222334455
REGON: 009988765

DREMEX Iwona Kowalska
55 230 42 64

Kontakt w terenie #1
502 120 593

Kontakt w terenie #2
505 124 524

© 2020 EKO-HUS
wykonanie: aidia multimedia

Na stronie EKO-HUS korzystamy z cookies

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich używanie.

Rozumiem