Zainstaluj FLASH PLAYER klikając link... http://www.adobe.com/go/gntray_dl_getflashplayer
https://www.domy-drewniane.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/729239temp2.jpglink
https://www.domy-drewniane.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/995468temp4.jpglink
https://www.domy-drewniane.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/851174szyper_5_lustro_w1d.jpglink
https://www.domy-drewniane.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/501455stokrotka_2_lustro_w1d.jpglink
https://www.domy-drewniane.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/839253polana_2_w1d.jpglink
https://www.domy-drewniane.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/756156orkan_w1d.jpglink
https://www.domy-drewniane.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/316795maciejka_dr_lustro_w1d.jpglink
https://www.domy-drewniane.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/718927kawka_3_w1d.jpglink
https://www.domy-drewniane.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/673455bosman_dr_w1d.jpglink
https://www.domy-drewniane.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/278710batuta_2_dr_w1d.jpglink
Domy szkieletowe Domy szkieletowe Kontakt Domki drewniane letniskowe Domy szkieletowe Kontakt Domki drewniane letniskowe Kontakt Domy szkieletowe Kontakt

Aktualności firmowe:

Kosztorys wykonujemy bezpłatnie!!!

O firmie

Dlaczego domy drewniane?

Drewno pamięta jeszcze czasy Biskupina, gdy wszystkie domy, urządzenia służące do obrony oraz większość przedmiotów codziennego użytku wykonane były właśnie z tego surowca. Obecnie ma zastosowanie raczej przy wykonaniu mebli czy zabawek, różnego rodzaju ogrodzeń, podłóg itp. Drewno jest surowcem, którego przetwarzanie na różne produkty, w porównaniu z innymi materiałami, jest mniej kosztowne, a tym samym, nie zagraża środowisku, jest odporne na działanie wielu czynników . Głównie w Krajach skandynawskich gdzie  jest bardzo znaczącym ogniwem przy budowie domów około 90% całego budownictwa . Drewniane domy w systemie kanadyjskim posiadają wiele zalet - są energooszczędne i cieplejsze niż domy budowane tradycyjną metodą.

My, oprócz takich domów, oferujemy również domki letniskowe, hale do 30 metrów szerokości bez podpór ale przede wszystkim krótki czas wykonania. Przy powstawaniu danego obiektu, korzystamy nie tylko z naszych projektów ale również sugerujemy się Państwa uwagami i propozycjami.

Zajmujemy się budową domów  o konstrukcji szkieletowej (domy kanadyjskie), przy użyciu materiałów najwyższej jakości i w atrakcyjnej cenie. Dzięki zastosowaniu tak zwanej "suchej technologii", warunki atmosferyczne (pory roku) nie stanowią dla nas przeszkody, przez cały czas działamy zgodnie z ustalonym wcześniejszym  planem. Firma Dremex istnieje na rynku od wielu lat. Jesteśmy firmą bardzo dobrze znającą technologię budowania domów w systemie kanadyjskim i posiadamy odpowiednie doświadczenie zdobywane w Norwegi oraz Szwecji ..Wysoka jakość materiałów i sprawdzone ,nowoczesne technologie to podstawa naszej pracy. Wybierając naszą firmę mogą Państwo liczyć na pomoc na każdym etapie budowy - począwszy od wyboru projektu aż do odbioru budynku.

Specjalizujemy się w kreowaniu projektów domów o konstrukcji szkieletowej tzw. domy kanadyjskie, na terenie całej Polski oraz w krajach skandynawskich  Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

SEO by AceSEF