DOMY CAŁOROCZNE DREWNIANE


Proponowane przez nas domki drewniane całoroczne swoją rosnącą popularność zawdzięczają swojemu niepowtarzalnemu urokowi, ale nie tylko. To nie tylko prosty sposób na stworzenie przytulnego, oryginalnego i zachwycającego estetyką wykonania miejsce do zamieszkania, ale też wyjątkowe walory użytkowe oraz niskie koszty zarówno samej budowy, jak i utrzymania.

Budową domków drewnianych całorocznych na terenie Trójmiasta, jak i innych regionów Polski zajmujemy się od wielu lat.

Dzięki temu zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz poznaliśmy szereg technologii, które pozwalają na szybką realizację usługi. Konstrukcje powstają szybko, a przy tym są zdrowe dla ich mieszkańców.

Do budowy domków wykorzystane jest bowiem naturalne, starannie wyselekcjonowane drewno, które w połączeniu ze specjalnymi technologiami pozwala na utrzymanie we wnętrzu szczególnego mikroklimatu. Wśród pozostałych zalet tego rozwiązania należy również wymienić estetyczny wygląd, dowolność konstrukcji (według gotowych bądź własnych projektów) oraz energooszczędność.

Odpowiednia konstrukcja ścian daje gwarancję doskonałej izolacji cieplnej oraz szybkiego nagrzewania pomieszczeń, dzięki czemu unikną Państwo strat ciepła, a tym samym zmniejszą się koszty ogrzewania budynku. To wszystko sprawia, że domki drewniane już dawno przestały pełnić funkcję wyłącznie obiektów letniskowych czy też budynków gospodarczych.

Doskonale nadają się bowiem do całorocznego, komfortowego użytkowania.

Dremex świadczy kompleksowe usługi – oferujemy projekty, jak i budowę domków drewnianych całorocznych. Zakres prowadzonych prac każdorazowo ustalany jest z klientem.

Mogą nam Państwo zlecić zarówno budowę, jak i przygotowanie terenu pod budowę oraz wykończenie. Oferujemy inwestycje w stanie surowym oraz kompleksowe, tzw. „pod klucz”. Swoją ofertę kierujemy do każdego, kto ceni sobie oryginalne, nowoczesne, ekologiczne, a przy tym proste i tanie rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów z Pomorza, Mazowsza, Warmii i Mazur, jak i z innych regionów Polski.