OŚRODKI WCZASOWE I DOMKI LETNISKOWE DOMEK LETNISKOWY – CZY WARTO?


Każdy z nas potrzebuje czasem uciec od codzienności i zgiełku miasta.

Niestety wynajmowanie miejsca na nocleg bywa drogie, a w sezonie trudno znaleźć coś wartego uwagi. Domek letniskowy stanowi w tej kwestii świetne rozwiązanie.

Jest to inwestycja na lata, która zapewni miejsce do odpoczynku za każdym razem, gdy potrzeba. Nowoczesne budynki tego typu pozwalają zapewnić sobie maksimum komfortu oraz wygody, uciekając od szarej codzienności.


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DOMEK LETNISKOWY Z DREWNA?


Pierwsza zaletą jest takt, że takie konstrukcje powstają stosunkowo szybko.

Dzięki temu nie trzeba długo czekać na realizację projektu i już niebawem można cieszyć się z funkcjonalności gotowego budynku. Do ich niewątpliwych zalet należy również atrakcyjna cena. Budowa obiektu z drewna jest stosunkowo tania, zwłaszcza w porównaniu z murowanym odpowiednikiem.

Wszystko dlatego, że do ich budowy wykorzystywane są tańsze materiały i nie ma konieczności budowania bardzo wytrzymałych fundamentów, jak w przypadku obiektów murowanych.


DOMKI MOGĄCE SPROSTAĆ RÓŻNORODNYM POTRZEBOM


Przygotowaliśmy wybór projektów, które będą w stanie sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych klientów. Osoby ceniące sobie nowoczesny design z pewnością docenią parterowy domek Awokado dedykowany dla czteroosobowych rodzin. W projekcie znajduje się m.in. kuchnia otwarta na przestronny salon, spiżarnia czy sypialnie.

Bardzo interesującym projektem jest domek Jemioła 4, który jest stworzony na planie prostokąta i charakteryzuje się minimalistycznym designem. Jego zaletą jest niezwykle funkcjonalny podział na trzy strefy. Wśród projektów budynków, znajdują się domki o niewielkich rozmiarach, ale zaprojektowane w taki sposób, by charakteryzowały się maksymalną funkcjonalnością.

Właśnie taki jest model Elka 5, który posiada parterową konstrukcję wyposażoną w trzy sypialnie, salon z zadaszonym tarasem i pomieszczenie gospodarcze. Nasze projekty zostały stworzone w taki sposób, by znacznie różniły się między sobą i mogły sprostać różnorodnym potrzebom.