Domy szkieletowe

Cennik domów kanadyjskich

Domy drewniane z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Wszystko dlatego, że roztaczają wprost nieopisany urok, a w ich wnętrzach pasuje urzekająca atmosfera. Dzięki temu, że są wykonane z naturalnych materiałów, zapewniają zupełnie inny mikroklimat, niż ich tradycyjne odpowiedniki. Ponadto ładnie pachną i bardzo dobrze się prezentują. Dzięki swoim właściwościom izolacyjnym, są bardzo energooszczędne. Ponadto, domy szkieletowe charakteryzują się niezwykle korzystną ceną.

Inwestycja w dom szkieletowy to bardzo dobre rozwiązanie również dlatego, że konstrukcje tego typu można stosunkowo szybko zbudować, co wpływa na znaczne skrócenie czasu oczekiwania na moment, gdy będzie można wprowadzić się do swojego wymarzonego lokum. Inwestycja może być zrealizowania już nawet w kilka miesięcy. Ponadto budynki tego typu są lekkie, dzięki czemu nie wymagają tak dużych i solidnych fundamentów.

Konstrukcja jest wykonana z drewna pochodzącego ze Skandynawii. Region pochodzenia surowca nie jest przypadkowy. Tamtejszy, zimniejszy klimat sprawia, że drzewa osiągają mniejsze przyrosty roczne. Dzięki temu są dużo twardsze oraz wytrzymalsze. Jeśli chcesz zamieszkać w domu, który będzie zachwycał swoją atmosferą, będzie energooszczędny i zrobiony z naturalnych materiałów, czym prędzej zapoznaj się z naszym cennikiem.

Domy szkieletowe cennik
za m2 powierzchni użytkowej

Standard energooszczędny
Grubość ściany zewnętrznej 36cm

stan deweloperski

energooszczędny

od 2200 do 2500zł/m2 brutto

stan pod klucz

energooszczędny

od 2450 do 2770zł/m2 brutto

stan surowy zamknięty

energooszczędny

1650 zł/m2 brutto


Całość konstrukcji wykonana jest z drewna świerkowego klasy C24, suszonego komorowo do 16-18% wilgotności, czterostronnie struganego, fazowanego, impregnowanego.


Materiały używane do konstrukcji szkieletowej pochodzą ze Skandynawi. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów!

Budujemy
z natury drewniane domy

ul. Warszawska 127/32
82-300 Elbląg
woj. warmińsko-mazurskie

NIP: 222334455
REGON: 009988765

DREMEX Iwona Kowalska
55 230 42 64

Kontakt w terenie #1
502 120 593

Kontakt w terenie #2
505 124 524

© 2020 EKO-HUS
wykonanie: aidia multimedia

Na stronie EKO-HUS korzystamy z cookies

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich używanie.

Rozumiem