Informacje dodatkowe

Domek letniskowy - idealne miejsce na wypoczynek

Kontakt z naturą

Coraz więcej osób przekonuje się do filozofii slow life - powolnego życia, celebrowania każdej chwili oraz stawiania kontaktu z naturą i spędzania czasu z bliskimi na pierwszym miejscu. Dlatego właśnie coraz większą popularność zyskują domki letniskowe. Wiele z nas chce mieć swój kawałek ziemi, do którego możne wracać na weekendy, urlopy i wakacje. Tam właśnie możemy odpocząć od miejskiego zgiełku i nacieszyć się kontaktem z naturą. Nasza firma stawia drewniane budynki od podstaw. Dlaczego warto zainwestować w swój własny dom letniskowy?

Lato na wsi

Niemal każdy pielęgnuje wspomnienia z dzieciństwa, gdy wyjeżdżało się co wakacje na wczasy na wieś. Czas zdawał się płynąć wolniej, całe dni mijały na długich spacerach po lesie, uprawianiu sportów i kąpielach w jeziorze. Jako dorośli często zrezygnowaliśmy z takich wakacji na rzecz wyjazdów do zagranicznych kurortów. Warto jednak wrócić do naszych rodzimych tradycji i zainwestować w drewniany domek letniskowy. Nie ma nic bardziej terapeutycznego i relaksującego niż powrót w to samo miejsce, obserwowanie jak zmienia się przyroda, nawiązywanie przyjaźni z innymi mieszkańcami. Jest to świetne rozwiązanie dla całej rodziny – dzieci docenią lato na wsi znacznie bardziej niż wyjazdy w nowe miejsca. Nabycie ziemi i nieruchomości to też jeden z najlepszych sposobów ulokowania oszczędności.

Dlaczego my?

Domki drewniane to specjalizacja nasze firmy. Wykorzystujemy drewno skandynawskie, które  charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. Dlatego nasze budynki są tak samo trwałe jak te murowane. Używany przez nas surowiec jest świetnym i naturalnym termoizolatorem – gdy na zewnątrz panuje wysoka temperatura chroni przed gorącem, zaś w chłodne dni – przed zimnem. Niektórzy decydują się na całoroczny budynek z otynkowanymi elewacjami. Niezależnie od modelu, który wybierają nasi klienci, zadbaliśmy o przestronne i funkcjonalne wnętrza. Klimat i atmosfera, jakie wyróżniają domek drewniany nie mają sobie równych! Jeśli nie jesteś pewny czy nasza oferta jest dla Ciebie – skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści udzielą profesjonalnej porady i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Budujemy
z natury drewniane domy

ul. Warszawska 127/32
82-300 Elbląg
woj. warmińsko-mazurskie

NIP: 222334455
REGON: 009988765

DREMEX Iwona Kowalska
55 230 42 64

Kontakt w terenie #1
502 120 593

Kontakt w terenie #2
505 124 524

© 2021 EKO-HUS
wykonanie: aidia multimedia

Na stronie EKO-HUS korzystamy z cookies

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich używanie.

Rozumiem